سایبان پارکینگ اداری

سایبان پارکینگ اداری

یکی از مشکلات و معظلات امروزه تمامی جوامع ترافیک و جای پارک خودرو است.مسلماً توسعه حمل و نقل عمومی، انضباط ترافیکی ، اصلاح قوانین و مقررات  ، آموزش فرهنگ ترافیک و مدیریت امور از اصول و پایه حل مشکل ترافیک است ، اما در خصوص جای پارک خودرو علی الخصوص در اصفهان و شهر های بزرگ مسیر حل معظلات طولانی تر و دشوار تر است.به جهت کاهش مشکل پارکینگ خودرو ، در اکثر سازمان ها ، ارگان ها ، اداره جات و … محوطه ای برای پارگینگ اداری فضای باز در نظر گرفته می شود که نیاز به بهینه سازی به جهت محافظت هرچه بیشتر از خودرو ها در زمان پارک در برابر عواملی مانند برف و باران و یا سرقت و امثال این ها است.با سایبان پارکینگ این مشکل برطرف می شود

مراحل بهینه سازی محوطه فضای باز پارکینگ اداری

۱) جانمایی بهینه محوطه پارکینگ اداری در اصفهان به جهت استفاده از حداکثر فضا و بیشترین جایگذاری خودرو

۲) در نظر گرفتن جهت تابش آفتاب و افزایش سایه سایبان پارکینگ

۳) عدم وجود ستون در جلوی سازه سایبان به جهت هرچه آسان تر شدن پارک خودرو

۴) تعبیه پیشانی در جلوی اسکلت فلزی سایبان و افزایش سایه در محوطه هایی که محدودیت جانمایی وجود دارد

۵) جانمایی بهینه محل سایبان با کمترین تداخل در هنگام ورود و خروج خودرو ها .

۶) از پر مخاطب ترین سایبان پارکینگ اداری خودرو  ، مدل نایک پروفیل و نایک تیر ورق  به صورت یک طرفه و دو طرفه بوده است.

جهت دریافت کاتالوگ  نمونه های سایبان پارکینگ اداری و پارکینگ شخصی  و دریافت مشاوره با  دفتر سایه سازان ایران مهر تماس حاصل فرمایید.

 به دلیل جمعیت این شهر و افزایش وسیله نقلیه طرفداران زیادی پیدا کرده است .با ساخت سایبان ماشین به صورت مدرن می توانید :

فضایی خاص و شیک با سبک جدید به محیط منزل خود ببخشید .

سایبان پارکینگ در بخش اداری و هم چنین در حیاط منزل شما با طراحی متفاوت قابل اجرا است . شما می توانید با نصب سایبان  ماشین خود را در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بیمه کرده و دیگر نگرانی بابت صدمه دیدن خودوری خود نداشته باشید .

در ساخت سایبان حیاط معمولا از سایبان با پایه یک طرفه بدون پایه مزاحم انجام می شود ، این امر باعث شده که فضای کمتری اشغال شده و از دیگر فضای حیاط منزل خود استفاده دیگری داشته باشید .

اسکلت اصلی سایبان پارکینگ با پروفیل و تیر ورق است . این اسکلت باعث مقاومت سایبان شما می شود . شرکت سایه سازان ایران مهر برای مقاومت و استحکام سازه ایستایی مورد نیاز رعایت می شود . شما می توانید به راحتی ماشین  خود را در زیر سایبان پارک کرده و به کارهای روزمره خود بپردازید . با ساخت سایبان اصفهان و با پرداخت هزینه کم نسبت به خدمات انجام شده ، می توانید هم حیاط منزل خود را زیبا و مدرن کنید و هم از ماشین خود که یک سرمایه برای شما محسوب می شود حفاظت کنید .

برای ساخت سایبان ماشین معمولا به مساحت 18 متر مربع ، عرض 3 متر و طول آن 6 متر نیاز است . حال بسته به نوع ماشین و اینکه سایبان پارکینگ برای چه تعداد ماشین ساخته می شود این ابعاد می تواند متغیر باشد .

شرکت سایه سازان ایران مهر مجری سایبان پارکینگ آماده همکاری ، مشاوره و اجرای سایبان در بخش ادارات دولتی و خصوصی ، منزل و یا سایبان باغ و استخر شخصی شما است .

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۴۵۸۵۲۳۷ – ۰۳۱۳۷۸۸۵۸۲۰

فهرست
تماس سریع